Degustacja dla pięknych Pań :)

Degustacja win z kandydatkami na Miss Polski Folwark Stara Winiarnia winnica Krokoszówka GórskaTego u nas jeszcze nie było!
Kandydatki na Miss Polski 2014 zawitały do Mszany Dolnej, do Folwarku Stara Winiarnia. Kandydatki mają bardzo napięty program dnia. Biorą udział w różnego rodzaju szkoleniach, aby jak najlepiej przygotować się do finału imprezy, który odbędzie się w tym roku w grudniu, w Krynicy-Zdrój.
W sobotni wieczór odbyła się degustacja win połączona z wykładem o zasadach prawidłowego serwowania wina, otwierania butelki, oceny wina pod kątem smaku, zapachu i barwy.
Podczas degustacji zaprezentowaliśmy polskie wina przywiezione przez zaprzyjaźnionych z Winiarnią  właścicieli winnicy Krokoszówka-Górska. Marek Górski opowiadał m.in. o historii powstania swojej winnicy. Kandydatki miały sposobność spróbowania win czerwonych – Marechal Foch i Leon Millot oraz dwóch rodzajów win białych.
Degustacja trwała do późnych godzin nocnych:)
Zapraszamy Państwa bardzo serdecznie w imieniu wszystkich kandydatek na Miss Polski na dzisiejszy wieczór, który zapowiada się bardzo atrakcyjnie. Specjalnie dla kandydatek i dla przybyłych gości wystąpi lubiany zespół ALERGEN, znany z telewizyjnych konkurów muzycznych. Energetyczna muzyka i wspaniały kontakt lidera z publicznością gwarantują dziś  wspaniałą zabawę. Koncert  rozpoczyna się o godz. 20.00 w Winiarni. Przed koncertem, jeżeli pozwoli na to pogoda, odbędzie się pokaz balonowy.
W poniedziałek o godz. 20.00 wraz z finalistkami KONKURSU MISS POLSKI 2014 zapraszamy na pokaz przygotowywania, dekoracji i serwowania potraw z grilla.