Ryder Estate Syrah – nowe kalifornijskie wina w Piwniczce Folwarku

Ryder Estate Syrah Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna

Ryder Estate Syrah

Apelacja: AVA Central Coast Kraj: USA Region: California Producent: Scheid Family Wines Kolor: Czerwone Smak: Wytrawne Poj.: 0.75 Zaw. Alk. %: 13.5 Rocznik: 2016

Zadziorny i krzepki Syrah, który krótko dojrzewał w nowych i używanych beczkach z dębu amerykańskiego oraz francuskiego. Bukiet to kompozycja nut śliwki, jagody oraz przypraw, wanilii i kawy. W smaku jest soczyste, gładkie, o pięknej owocowej linii podkreślonej akcentem pikantnych przypraw. Świetne wino do duszonej wołowiny, wędzonego sera i jako kompan długich wieczorów z przyjaciółmi.

Ryder Estate Syrah Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna

„Nasze wina są produkowane z owoców uprawianych na terenach wiejskich, kontrolujemy ten proces na każdym etapie. Uprawiamy, zbieramy i produkujemy wino od winogron do kieliszka. Ta kontrola daje nam możliwość uprawy we właściwy sposób, zbierania zbiorów w szczytowym momencie optymalnej dojrzałości aby uzyskać wino, które osiągnęło swój pełny potencjał. W końcu robimy wino, aby uwydatnić najlepsze chwile w życiu.”

 

Wina Ryder Estate są wytwarzane z naszych zrównoważonych winnicach na farmach środkowej części Kalifornii. Środkowe wybrzeże „jest błogosławione” chłodnym oceanicznym powietrzem, które obejmuje nasze winnice wczesnym rankiem, by przyjąć ciepłe słońce przebijające się przez chmury po południu. To cudowne połączenie morza, słońca i gleby sprawia, że panują tutaj idealne warunki do rozwoju naszych intensywnych w smaku i eleganckich w charakterze winogron.” (https://www.ryderestatewines.com)

 

Folwark Stara Winiarnia serdecznie zaprasza na cykliczne spotkania z winem i whisky : https://folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne-imprezy

Ryder Estate Syrah Folwark Stara Winiarnia Mszana Dolna