Degustacja win z Hiszpanii i Francji

degustacja win Hiszpania FrancjaFolwark Stara Winiarnia zaprasza na degustację win z Hiszpanii i Francji > 14 stycznia (godz.18:00, czas trwania ok. 2 godzin*) będziemy degustować pięć win:

Cléebourg Riesling Grande Réserve – Alzacja, Francja

Degustacja win Hiszpania FrancjaBladozłota barwa z zielonkawymi refleksami. W nosie eleganckie, o wyrazistych aromatach cytrusów i białych kwiatów, podbitych delikatną mineralnością. Na podniebieniu przyjemnie świeże, o smaku przywodzącym na myśl grapefruity, anyżek i białe kwiaty.

Rotllan Torra Crianza – Priorat DOC, Hiszpania

Degustacja win Hiszpania FrancjaCzerwone, wytrawne, świeże. owocowe. Aromaty wiśni, czerwonych owoców i jagód, w ustach gładkie z delikatną taniną.

Verum Roble – Castilla La Mancha, Hiszpania

Degustacja win Hiszpania FrancjaCzerwone, wytrawne, owocowe. Bukiet czerwonych owoców, posmak śliwek i łagodne taniny.

Verum Tosca Merlot Tempranillo & Cabernet Sauvignon – Castilla La Mancha, Hiszpania

Degustacja win Hiszpania FrancjaWytrawne, czerwone, starzone przez 12 miesięcy w 340 litrowych beczkach Merlot z domieszką Tempranillo i Caberneta. Aromaty granatu, czarnych jagód i czekolady, łagodnie taniczne.

Verum Cosecha Sauvignon Blanc & Gewürztraminer – Castilla La Mancha, Hiszpania

Degustacja win Hiszpania FrancjaBiałe, wytrawne, ekspresyjne. Aromaty kwiatowe z nutą owoców egzotycznych, mineralne i delikatnie pikantne. Docenione i uhonorowane złotym medalem przez 30 sędziów odbywającego się w Hiszpanii konkursu CINVE (Concurso Internacional de Vinos y Espirituosos).

W tym samym dniu polecamy również koncert duetu BoBa (godz.20:00, 25 zł/os.) – ZAPRASZAMY!  * Degustacja odbędzie się w przypadku zebrania rezerwacji od minimum 5 osób chętnych.