Mikołajkowa Degustacja Win

Mikołajkowa Degustacja WinDegustacja win poprzedzająca SUPER KONCERT Sławka Wierzcholskiego i Nocnej Zmiany Bluesa 🙂

Dla każdego coś miłego: w szranki degustacyjne staną:

– hiszpańskie czerwone wino Sommelier Crianza 2014 z La Bodega Señorío de Arana (Labastida & San Vicente) z regionu Rioja – starzone przez 14 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego, o aromacie dobrze dojrzałych czerwonych owoców, przypraw, lekkich akcentów wanilii i bogatego tła tostowego.
– białe, portugalskie Plansel Selecta Reserva (Dorina Lindemann) – słodkie i skoncentrowane dzikie owoce z delikatnymi nutami kwiatowymi. Dotyk gorzkiej czekolady, lukrecji i marcepanu. Na podniebieniu trochę ziemisty z pomysłem owoców w puszkach, bardzo gęsty, gładki i elegancki z niesamowitym, miękkim i owocowym wykończeniem.
– argentyńskie, białe, wytrawne: Bodega Atamisque Serbal Viognier 2017 z regionu Mendoza – z bogatym bukietem z przewagą kwiatu lilii, na podniebieniu owocowe z przewagą jabłek.
– świetne czerwone wino z RPA: Linton Park 2016 Cafe Cabernet Sauvignon, Wellington – z ogromnyn bukietem; borówka, czekolada, wanilia, czereśnia, dym, skóra. Bogaty, gęsty na podniebieniu, wino i gorzka kawa.
– niemiecki klasyczny Riesling: Spätlese sweet 2014 z Wainhaus Jakob Faber

ZAPRASZAMY DO REZERWACJI MIEJSC! Bilety w cenie 50zł/os. dostępne na stronie https://www.folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne_imprezy/pid/19480