Koncerty

NAJLEPSZY KLUB BLUESOWY NA POŁUDNIU POLSKI,
KTÓRY GOŚCIŁ W SWOICH MURACH TAKIE SŁAWY, JAK:

CHRIS BARBER i Jazz Band Ball Orchestra, FRANK MOREY, DEBBIE DAVIES, JAROSŁAW ŚMIETANA & BILL NEAL, PAUL LAMB & KING SNAKES, S.RIEDEL & CREE, S.WIERZCHOLSKI & NOCNA ZMIANA BLUESA, W.WAGLEWSKI & VOO VOO, KASA CHORYCH, BOHEMA & R.NOSAL…

zaprasza…

09.03.2018: NA DZIEŃ KOBIET: DANIEL GAŁĄZKA Z ZESPOŁEM!

Koncert poprzedzi Degustacja Win (9.03.,godz.18:00, 50zł/os. – fakultatywna:)

Polecamy Państwa uwadze Pakiet na Dzień Kobiet – z noclegiem :)

Zespół DGZZ powstał w 2002 roku i jest kontynuacją solowej działalności Daniela Gałązki - laureata wielu konkursów piosenki poetyckiej. W listopadzie 2009 roku ukazała się debiutancka, koncertowa płyta zespołu pt. „Dotykam dachów”, a w 2012 płyta studyjna pt. „Odległości”. W trakcie dotychczasowej działalności zespół zagrał kilkaset imprez plenerowych, koncertów w klubach i w domach kultury. W roku 2013 DGZZ zagrał między innymi na Przystanku Woodstock, na festiwalu „Dwa Brzegi” w Kazimierzu Dolnym.
Muzycy prezentują utwory rozbudowane w sferze improwizacji, często szukają nowych brzmień, dlatego też muzyka DGZZ wymyka się kategorii poezji śpiewanej. Twórczość zespołu jest w pełni autorska. Autorem słów jest Piotr Brymas, kompozytorem – Daniel Gałązka, za aranżacje odpowiedzialny jest cały zespół.

Wystąpią:

Daniel Gałązka – kompozycje, gitara, śpiew
Marek Konatkowski – gitara basowa
Piotr Brymas – pióro
Zapraszamy! Bilety w przedsprzedaży TANIEJ! W dniu koncertu 35zł/os.

ZAPRASZAMY!

Bilety na http://www.folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne_koncerty/pid/18006

Koncerty w Mszanie Dolnej – Muzyczny Folwark zaprasza!