Koncerty

NAJLEPSZY KLUB BLUESOWY NA POŁUDNIU POLSKI,
KTÓRY GOŚCIŁ W SWOICH MURACH TAKIE SŁAWY, JAK:

CHRIS BARBER i Jazz Band Ball Orchestra, FRANK MOREY, DEBBIE DAVIES, JAROSŁAW ŚMIETANA & BILL NEAL, PAUL LAMB & KING SNAKES, S.RIEDEL & CREE, S.WIERZCHOLSKI & NOCNA ZMIANA BLUESA, W.WAGLEWSKI & VOO VOO, KASA CHORYCH, BOHEMA & R.NOSAL…

zaprasza…

28. grudnia 2018 r. – pARTyzant!

PARTYZANT ! Koncert w Muzycznym Folwarku – „składnik” naszego Pakietu Sylwestrowego!

Rodzinny duet ojca i syna , który jako pierwszy rockowy zespół zagrał w prestiżowej sali koncertowej „Vahdat Hall“ w Iranie dwukrotnie ją zapełniając (28 i 29.IV 2017).

„Całkowicie własne, indywidualne słyszenie dźwięków i przekładanie ich na możliwości przede wszystkim gitary i perkusji. To nie jest zwykłe granie , to są projekcje, instalacje dźwiękowe. Jest jazzowanie i metalowanie…czyli – malowanie nastroju. Poezja dźwięku i Teatr.”
Takimi słowami występ pARTyzanta opisuje Ingeborg Nałęcka Ring.

Duet porusza się płynnie pomiędzy różnymi stylistykami, nie brakuje mocnych rockowych riffów, bluesowych smaczków, humoru i zabawy przeplatanych z zadumą. Ważnym, nieodzownym elementem koncertów jest interakcja z publicznością oraz nieskrępowana improwizacja.
Na repertuar składają się kompozycje własne przeplatane oryginalnymi interpretacjami znanych tematów.

Zespół tworzą :

Krzysztof Toczko ( gitary, wokal )

Początek swojej działalności artystycznej zawdzięcza grupie DŻEM, z którą współpracuje do dziś a w latach 1991-1994 stale jej towarzyszył grając na  akordeonie, harmonijce ustnej i gitarze (muzyk gości na sześciu wydawnictwach zespołu). Gitarzysta do perfekcji opanował trudną i widowiskową technikę tappingu oburęcznego, która umożliwia mu niezależne granie na dwóch gitarach jednocześnie.
Ową wirtuozerię doceniło już blisko 7 milionów widzów śledzących kanał YouTube artysty (  https://www.youtube.com/user/partyzgit ) .

Rekomendacje :

– „Gość, którego koniecznie trzeba posłuchać“
( JOE SATRIANI )
– „Człowiek, który ma dwa mózgi“ ( BOBBY CEDRO – główny inżynier w firmie DUNLOP, twórca kultowej CRY BABY )
– „Niezwykle oryginalny wirtuoz gitary“ ( DON LEMON – redaktor CNN )
– „Cooperfield gitary“ ( ZBIGNIEW HOŁDYS )

 Mikołaj Toczko ( perkusja )

Od dziecka związany ze „światem muzycznym“. Biegle miesza style od metalu, po jazz. Mimo młodego wieku występował m.in. u boku takich artystów jak Maryla Rodowicz, Jennifer Batten (Michael Jackson), Jurek Styczyński (Dżem), Krzysztof Wałecki (Oddział Zamknięty, Vintage), Marek Modrzejewski (Zdrowa Woda, Indivi-duo) czy Andrzej Nowak (TSA, Złe Psy).

Prasa o muzyku :

„…jawi się jako utalentowany i trafiający w punkt perkusista z ogromnym potencjałem , wszechstronnością i możliwościami” ( WOJTEK MARGULA  „Magazyn Gitarzysta” ).

ZAPRASZAMY! Bilety w przedsprzedaży TANIEJ! W dniu koncertu: 40zł.

Bilety w cenie 30/40 zł do nabycia na stronie: https://www.folwarkstarawiniarnia.pl/aktualne_koncerty/pid/19243

PARTYZANT

Koncerty w Mszanie Dolnej – Muzyczny Folwark zaprasza!