Koncerty

NAJLEPSZY KLUB BLUESOWY NA POŁUDNIU POLSKI,
KTÓRY GOŚCIŁ W SWOICH MURACH TAKIE SŁAWY, JAK:

CHRIS BARBER i Jazz Band Ball Orchestra, FRANK MOREY, DEBBIE DAVIES, JAROSŁAW ŚMIETANA & BILL NEAL, PAUL LAMB & KING SNAKES, S.RIEDEL & CREE, S.WIERZCHOLSKI & NOCNA ZMIANA BLUESA, W.WAGLEWSKI & VOO VOO, KASA CHORYCH, BOHEMA & R.NOSAL…

zaprasza…

24.11.2017: BEATROCK – BARTAS SZYMONIAK !

Marek Sierocki powiedział o nim: ” Ty tworzysz nowy gatunek muzyki „, podobnie pisze Onet.pl. Z kolei Dorota Wellman nazwała go „człowiekiem orkiestrą”. O ile dotychczas słyszeliśmy o beatboxerach, wokalistach i instrumentalistach, to ten Artysta łączy w sobie wszystkie te trzy umiejętności , określa je BEATROCKIEM.

Wszystkie dźwięki tworzy na żywo sam, własnym aparatem mowy ( bas, perkusja, trabki,śpiew itd. ) a następnie zapętla na tzw looper. Dźwięk po dźwięku, warstwa po warstwie. Tak powstają kompozycje Artysty – człowieka orkiestry. Towarzyszy mu jedynie gitarzysta i wokalista – Michał Parzymięso.

1.03.2017 r. premierę miał album zatytułowany „Alarm”, nagrany w taki właśnie sposób. Jest to pierwsza tego typu płyta w Polsce, będąca jednocześnie ilustracją muzyczną do słów najważniejszych poetów okresu wojennego. Wiersze A.Słonimskiego, K.K. Baczyńskiego oraz T.Gajcego zostały pokazane w nowatorskich aranżacjach beatrockera. „Alarm” w swoim brzmieniu odbiega od dotychczasowego, schematycznego obrazu poezji w muzyce i nadaje jej zupełnie nowy wymiar. Płyta, obok „Powstania” Lao Che i „Jestem przestrzeń” Moniki Borzym uważana jest za najważniejszą w tej tematyce. Singlami są tytułowy „Alarm”, „Portret” oraz „Wiatr”. Podczas koncertu Bartasa prezentowane są wszystkie utwory znajdujące się na „Alarmie” i jest to wielka gratka dla wszystkich ceniących sobie wybitną poezję jak i nowatorstwo w sztuce.
Bartas – absolwent Wydziału Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach, frontman legendarnego -Sztywnego Pala Azji ( 2007 – 2015 ). Jest także laureatem popularnego „Idola”.
Występował na najważniejszych imprezach muzycznych w Polsce i za granicą. Min. Festiwal w Opolu, Sopot Top Trendy, Festiwal w Węgorzewie, Jarocin Festiwal, Festiwal R.Riedla w Chorzowie czy Taste of Polonia w Chicago, koncertował także w Belgii, Austrii i na Ukrainie.

Bilety w przedsprzedaży TANIEJ! W dniu koncertu: 40zł/os.

 

Koncerty w Mszanie Dolnej – Muzyczny Folwark zaprasza!