Degustacja Win na koniec Karnawału!

Degustacja poprzedzi ostatkowy koncert BETI & BOBASS TRIBUTE TO TINA TURNER! (02.03.2019, godz.20:00, degustacja: godz. 18:00)

Jak zwykle konkurencja będzie naprawdę mocna; degustować będziemy przednie wina!

Wystąpią (udział wezmą):

– hiszpańskie L’Alcalaten (kupaż tempranillo i cabernet sauvignon) – „dudek” z Bodega Les Useres, młode wino dojrzewające przez 6 miesięcy w beczkach z amerykańskiego dębu,

degustacja win na koniec karnawału
Sommelier Crianza 2014 – hiszpańskie czerwone wino z La Bodega Señorío de Arana (Labastida & San Vicente) z regionu Rioja – starzone przez 14 miesięcy w beczkach z dębu amerykańskiego i francuskiego, o aromacie dobrze dojrzałych czerwonych owoców, przypraw, lekkich akcentów wanilii i bogatego tła tostowego.

degustacja win na koniec karnawału
– portugalskie Plansel Selecta Reserva red Dorina Lindemann to wino Alentejo – gładkie i eleganckie z niesamowitym miękkim i owocowym wykończeniem. 50% Aragonez i 50% Tinta Barroca. Winogrona zbierane ręcznie zbierają się w ciągu nocy, a następnie powoli fermentują w ciągu 4 tygodni w tradycyjnych lagarach. Dojrzewanie przez 12 miesięcy w beczkach z dębu francuskiego. Słodkie i skoncentrowane dzikie owoce z delikatnymi nutami kwiatowymi.

degustacja win na koniec karnawału
– nowozelandzkie Spinyback by Waimea 2016. Nad etykietą mała nalepka. Informuje, że Wine Orbit, niezależny serwis skupiony głównie na winach nowozelandzkich ocenił butelkę na 93+/100. Spinyback udowadnia, że faktura wina może być źródłem rozkoszy.

degustacja win na koniec karnawału
– południowoafrykańskie, utytułowane Linton Park Shiraz 2015.

degustacja win na koniec karnawału

ZAPRASZAMY! Rezerwacje jak najbardziej wskazane 🙂

Polecamy Pakiet pobytowy z degustacją, koncertem oraz noclegiem 🙂